Wizyta

Prosimy o przygotowanie się do wizyty w kancelarii w kilku poniższych krokach.

 

Pierwszy kontakt

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego w celu przedstawienia swojej sprawy. Zazwyczaj będzie wiązało się to z dostarczeniem przez klienta dokumentów i zapoznaniem się z nimi przez pracowników kancelarii. Zachęcamy do zapoznania się z zakładką dokumenty, na której znajdą Państwo informacje o niezbędnych dokumentach dla typowych spraw.

 

Osobista rozmowa

Osobista rozmowa z notariuszem jest możliwa po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie. Notariusz nie udziela porad prawnych, a jedynie nieodpłatnych informacji dotyczących zaplanowanych czynności.

 

Korespondencja

W tytule maila prosimy o podanie nazwiska, umówionego terminu, nazwy miejscowości lub ulicy, przy jakiej nieruchomość jest położona bądź rodzaju czynności, co pozwoli na szybszą odpowiedź.

 

Oryginały

Na potrzeby przygotowania czynności notarialnych wystarczające jest dostarczenie kopii lub skanów dokumentów, zaś do samej czynności niezbędne jest przedłożenie oryginałów.

 

Termin realizacji

Od momentu dostarczenia kompletu dokumentów kancelaria potrzebuje 1 do 3 dni roboczych na przygotowanie czynności notarialnej.

 

Rezerwacja terminu

Szanując Państwa czas, prosimy o rezerwację terminu czynności notarialnych, przy czym jest to możliwe po uprzednim dostarczeniu kompletu dokumentów. Jeśli zależy Państwu na obsłudze przez konkretnego notariusza, prosimy o zaznaczenie tego w trakcie rezerwacji.

 

Dokumenty tożsamości

Czynności notarialne wymagają stwierdzenia tożsamości, dlatego zapraszamy na wizytę z ważny dowodem osobistym lub paszportem.

 

Płatność

Każdy dokument notarialny zawiera informację o uiszczonych kosztach notarialnych, opłatach sądowych, pobranych podatkach i stanowi pokwitowanie ich zapłaty. Jeśli dodatkowo życzą Państwo sobie, aby została wystawiona faktura VAT, prosimy o informację i dane do faktury. Rozliczenie klienta następuje po czynności w sekretariacie.

W  kancelarii jest dostępna sieć WiFi.

Dane kontaktowe

Notariusze spółka cywilna

ul. Dąbrówki 102/10
80-034 Gdańsk

tel. / fax: 58 301 93 58
tel. kom.: 508 292 092 / 798 382 839
e-mail: kancelaria@wierucka.pl
pon. - cz.: 9:00 - 17:00
pt.: 9:00 - 16:00

W sobotę po wcześniejszym ustaleniu.
Inne terminy możliwe po ustaleniu telefonicznym.